Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-550gy-8a

EFV-550gy-8a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-550gy-8a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 47 mm
Боја на РемчеТемно Сива
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеТемно Сива
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-550gy-8a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2115 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:47 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Темно Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Темно Сива, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
10,490.00den
7,343.00den
11 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, efv-550gy-8a