Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE A168WG-9e

A168WG-9e
-25 %
CASIO VINTAGE A168WG-9e
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, Аларм, Календар, Стоперка
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 36 mm
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
CASIO VINTAGE A168WG-9e -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3624 Пол:ЖЕНСКИ.МАШКИ, Материјал на ремче:Не'рѓосувачки Челик, Попуст на Часовници:25%-Попуст, Големина на куќиште (мм):36 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:wr, Функција на часовник:12/24 часа, Аларм, Календар, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,490.00den
2,617.50den
  • : На залиха
  • Бренд: Casio Vintage
  • Модел: A168WG-9e
81 Прегледи
Ознаки: casio, a168wg-9e vintage