Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE A100WE-7B

A100WE-7B
A100WE-7B
A100WE-7B
-40 %
A100WE-7B
A100WE-7B
A100WE-7B
CASIO VINTAGE A100WE-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
Попуст на Часовници 40%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 40.7 × 32.7 mm
Боја на РемчеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
CASIO VINTAGE A100WE-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3574 Пол:ЖЕНСКИ.МАШКИ, Материјал на ремче:Не'рѓосувачки Челик, Попуст на Часовници:40%-Попуст, Големина на куќиште (мм):40.7 × 32.7 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,590.00den
2,154.00den
  • : На залиха
  • Бренд: Casio Vintage
  • Модел: A100WE-7B
39 Прегледи
Ознаки: casio, a100we-7b vintage