Menu
Your Cart

G-SHOCK GBA-900-1A

GBA-900-1A
GBA-900-1A
GBA-900-1A
AKCIJA -30 %
GBA-900-1A
GBA-900-1A
GBA-900-1A
G-SHOCK GBA-900-1A
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Инфо за дојдовен повик, Календар, Меморија на истрчани кругови(60), Мерач на калории, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Стоперка
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
BLUETOOTH BLUETOOTH 4.0
Големина на куќиште (мм) 49 mm
Поврзување SMART ACCESS TECHNOLOGY
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
G-SHOCK GBA-900-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3674 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:30%-Попуст, Големина на куќиште (мм):49 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:20 bar, Тип на Стакло :Минерално, Осветлување:LED светло, BLUETOOTH:BLUETOOTH 4.0, Поврзување:SMART ACCESS TECHNOLOGY, Функција на часовник:12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Инфо за дојдовен повик, Календар, Меморија на истрчани кругови(60), Мерач на калории, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
10,590.00den
7,413.00den
  • : На залиха
  • Бренд: G-SHOCK
  • Модел: GBA-900-1A
210 Прегледи


Ознаки: g-shock, gba-900-1a