Menu
Your Cart

Casio WS-1300H-8A

WS-1300H-8A
WS-1300H-8A
-30 % Нема на залиха
WS-1300H-8A
WS-1300H-8A
Casio WS-1300H-8A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на бранови, Календар, Месечеви мени, Стоперка
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеСива
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1300H-8A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3019 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:52 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Сива, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, Функции на Часовник:12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на бранови, Календар, Месечеви мени, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
517 Прегледи
Ознаки: casio, ws-1300h-8a