Menu
Your Cart

CASIO WS-B1000-1a

WS-B1000-1a
WS-B1000-1a
WS-B1000-1a
-25 %
WS-B1000-1a
WS-B1000-1a
WS-B1000-1a
CASIO WS-B1000-1a
Податоци за часовник
Функција на часовникBLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Датум, Дигитален, Илуминација, Меморија на дневник на летови, Меморија на извозени кругови(200), Мерач на брзина, Мерач на чекори, Податоци за поминат тренинзи, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
BLUETOOTH BLUETOOTH 4.0
Големина на куќиште (мм)46 x 42 mm
Поврзување SMART ACCESS TECHNOLOGY
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност10 bar
CASIO WS-B1000-1a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3682 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:25%-Попуст, Големина на куќиште (мм):46 x 42 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, BLUETOOTH:BLUETOOTH 4.0, Поврзување:SMART ACCESS TECHNOLOGY, Функција на часовник:BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Анализа на тренинзи, Датум, Дигитален, Илуминација, Меморија на дневник на летови, Меморија на извозени кругови(200), Мерач на брзина, Мерач на чекори, Податоци за поминат тренинзи, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,090.00den
3,817.50den
37 Прегледи
Ознаки: casio, ws-b1000-1a