Menu
Your Cart

Casio WS-1500h-5b

WS-1500h-5b
-25 %
Casio WS-1500h-5b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 50 mm
Боја на РемчеКрем
Боја на КукиштеКрем
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
ТајмерТајмер за Риболов
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1500h-5b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3621 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:25%-Попуст, Големина на куќиште (мм):50 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Крем, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Крем, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, Тајмер:Тајмер за Риболов Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,790.00den
2,842.50den
59 Прегледи
Ознаки: casio, ws-1500h-5b