Menu
Your Cart

Casio WS-1500h-2А

WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
-30 % Нема на залиха
WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
WS-1500h-2А
Casio WS-1500h-2А
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 50 mm
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСина
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
ТајмерТајмер за Риболов
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1500h-2А -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3151 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:50 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, Тајмер:Тајмер за Риболов Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,373.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
521 Прегледи