Menu
Your Cart

Casio WS-1200h-1a

WS-1200h-1a
-25 % Нема на залиха
Casio WS-1200h-1a
Податоци за часовник
ПолУнисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio WS-1200h-1a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2696 Пол:Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:47 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,290.00den
2,467.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
18 Прегледи
Ознаки: casio, ws-1200h-1a