Menu
Your Cart

Casio W-800h-1b

W-800h-1b
W-800h-1b
W-800h-1b
-25 %
W-800h-1b
W-800h-1b
W-800h-1b
Casio W-800h-1b
Податоци за часовник
Функции на Часовник10 години батерија, 12/24 часа, Аларм, Датум, Двојно време, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 37 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio W-800h-1b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2732 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:37 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло, Функции на Часовник:10 години батерија, 12/24 часа, Аларм, Датум, Двојно време, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,317.50den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
389 Прегледи
Ознаки: casio, w-800h-1b