Menu
Your Cart

Casio W-218HC-8A

W-218HC-8A
W-218HC-8A
-30 % Нема на залиха
W-218HC-8A
W-218HC-8A
Casio W-218HC-8A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеСива
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Casio W-218HC-8A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2864 Пол:ЖЕНСКИ.МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:44 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сива, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
517 Прегледи
Ознаки: casio, w-218hc-8a