Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE AQ-800E-3A

AQ-800E-3A
-25 %
CASIO VINTAGE AQ-800E-3A
Податоци за часовник
Функција на часовник12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Календар, Стоперка
ПолЖЕНСКИ,МАШКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 41 X 32 mm
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
CASIO VINTAGE AQ-800E-3A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3684 Пол:ЖЕНСКИ.МАШКИ, Материјал на ремче:Не'рѓосувачки Челик, Попуст на Часовници:25%-Попуст, Големина на куќиште (мм):41 X 32 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:wr, Функција на часовник:12/24 часа, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Календар, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,090.00den
3,817.50den
  • : На залиха
  • Бренд: Casio Vintage
  • Модел: AQ-800E-3A
31 Прегледи
Ознаки: casio, vintage, aq-800e-3a