Menu
Your Cart

CASIO MTP-VT01L-7B1

MTP-VT01L-7B1
-30 % Нема на залиха
CASIO MTP-VT01L-7B1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеПлава
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
CASIO MTP-VT01L-7B1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2960 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Плава, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,490.00den
2,443.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
508 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-vt01l-7b1