Menu
Your Cart

Casio MTP-E305L-7A2

MTP-E305L-7A2
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-E305L-7A2
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 42 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-E305L-7A2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2075 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Природна Кожа, Попуст на Часовници:30%-Попуст, Големина на куќиште (мм):42 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
6,790.00den
4,753.00den
2 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-e305l-7a2