Menu
Your Cart

Casio MTP-1314PL-7A

MTP-1314PL-7A
MTP-1314PL-7A
-25 % Нема на залиха
MTP-1314PL-7A
MTP-1314PL-7A
Casio MTP-1314PL-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1314PL-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1560 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
4,190.00den
3,140.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1014 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-1314pl-7a