Menu
Your Cart

Casio MTP-1303L-1A

MTP-1303L-1A
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1303L-1A
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 40 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1303L-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1553 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Природна Кожа, Попуст на Часовници:30%-Попуст, Големина на куќиште (мм):40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функција на часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,790.00den
1,953.00den
6 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-1303l-1a