Menu
Your Cart

Casio MTP-1303D-7A

MTP-1303D-7A
Нема на залиха
Casio MTP-1303D-7A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
Големина на Кукиште 10 mm
Гаранција2 Години
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1303D-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1552 Големина на Кукиште:10 mm, Гаранција:2 Години, Водоотпорност:5 bar, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
2,790.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
15 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-1303d-7a