Menu
Your Cart

Casio MTP-1216A-7B

MTP-1216A-7B
Нема на залиха
Casio MTP-1216A-7B
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1216A-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1550 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,090.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
9 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-1216a-7b