Menu
Your Cart

Casio MQ-38UC-8A

MQ-38UC-8A
MQ-38UC-8A
-20 % Нема на залиха
MQ-38UC-8A
MQ-38UC-8A
Casio MQ-38UC-8A
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 20%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 37 X 27 mm
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
Casio MQ-38UC-8A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3068 Пол:ЖЕНСКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:20%-Попуст, Големина на куќиште (мм):37 X 27 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:wr, Функција на часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
1,990.00den
1,592.00den
29 Прегледи
Ознаки: casio, mq-38uc-8a