Menu
Your Cart

Casio MQ-24UC-3B

MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
. -25 %
MQ-24UC-3B
MQ-24UC-3B
Casio MQ-24UC-3B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ,ЖЕНСКИ,МАШКИ,Унисекс
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеЗелена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio MQ-24UC-3B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3062 Пол:ДЕТСКИ.ЖЕНСКИ.МАШКИ.Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Зелена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Зелена, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
1,990den
1,493den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1433 Прегледи
Ознаки: casio, aw-48h-1b mq-24uc-3b