Menu
Your Cart

Casio LWA-300HRG-5E

LWA-300HRG
LWA-300HRG
-25 % Нема на залиха
LWA-300HRG
LWA-300HRG
Casio LWA-300HRG-5E
Податоци за часовник
ОсветлувањеLED светло
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште42 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio LWA-300HRG-5E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3137 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:42 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,390den
2,542den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1761 Прегледи
Ознаки: casio, lwa-300hrg-5e