Menu
Your Cart

Casio LW-204-4A

LW-204-4a
LW-204-4a
. -25 %
LW-204-4a
LW-204-4a
Casio LW-204-4A
Податоци за часовник
ОсветлувањеLED светло
РемчеКожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште35 мм
Боја на РемчеКрем
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност5 bar
Casio LW-204-4A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3138 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Осветлување:LED светло, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
2,790den
2,092den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1626 Прегледи
Ознаки: casio, lw-204-4a