Menu
Your Cart

CASIO LTP-VT01L-4B

LTP-VT01L-4B
LTP-VT01L-4B
LTP-VT01L-4B
-30 % Нема на залиха
LTP-VT01L-4B
LTP-VT01L-4B
LTP-VT01L-4B
CASIO LTP-VT01L-4B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 34 mm
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
CASIO LTP-VT01L-4B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2954 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:34 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:5 bar, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,490.00den
2,443.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
517 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-vt01l-4b