Menu
Your Cart

Casio LTP-V004L-1A

LTP-V004L-1A
Нема на залиха
Casio LTP-V004L-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-V004L-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1518 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
2,590.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1003 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-v004l-1a