Menu
Your Cart

Casio LTP-E156MR-9a

LTP-E156MR-9a
Нема на залиха
Casio LTP-E156MR-9a
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште 25x40 mm
Боја на РемчеРоуз Голд
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРоуз Голд
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-E156MR-9a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2694 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:25x40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Роуз Голд, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Роуз Голд, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
4,990.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
14 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-e156mr-9a