Menu
Your Cart

Casio LTP-2085L-5A

LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
-25 % Нема на залиха
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
LTP-2085L-5A
Casio LTP-2085L-5A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 32 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-2085L-5A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1504 Пол:ЖЕНСКИ, Материјал на ремче:Природна Кожа, Попуст на Часовници:25%-Попуст, Големина на куќиште (мм):32 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,690.00den
4,267.50den
6 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-2085l-5a