Menu
Your Cart

Casio LQ-139L-7B

LQ-139L-7B
-30 % Нема на залиха
Casio LQ-139L-7B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 26 mm
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LQ-139L-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1993 Пол:ДЕТСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:26 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,190.00den
1,533.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
12 Прегледи
Ознаки: casio, lq-139l-7b