Menu
Your Cart

Casio LQ-139L-6B

LQ-139L-6B
LQ-139L-6B
Нема на залиха
LQ-139L-6B
LQ-139L-6B
Casio LQ-139L-6B
Податоци за часовник
ПолДЕТСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште26 мм
Боја на РемчеВиолетова
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LQ-139L-6B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1992 Пол:ДЕТСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:26 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Виолетова, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
2,190.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1004 Прегледи
Ознаки: casio, lq-139l-6b