Menu
Your Cart

CASIO VINTAGE F-91WS-7E

F-91WS-7E
F-91WS-7E
F-91WS-7E
-25 % Нема на залиха
F-91WS-7E
F-91WS-7E
F-91WS-7E
CASIO VINTAGE F-91WS-7E
Податоци за часовник
Функција на часовникАларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 33 mm
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
CASIO VINTAGE F-91WS-7E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2969 Пол:ЖЕНСКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:25%-Попуст, Големина на куќиште (мм):33 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Прозирна, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Прозирна, Водоотпорност:wr, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло, Функција на часовник:Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,690.00den
2,017.50den
  • : Нема на залиха
  • Бренд: Casio Vintage
  • Модел: F-91WS-7E
16 Прегледи
Ознаки: casio, f-91ws-7e vintage