Menu
Your Cart

Casio Edifice EFS-S550PB-1A

EFS-S550PB-1A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFS-S550PB-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Battery TypeSolar powered
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално.Сафирно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFS-S550PB-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2710 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:47 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Battery Type:Solar powered, Тип на Стакло :Минерално.Сафирно Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
14,490.00den
10,143.00den
1007 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, efs-s550pb-1a