Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-C110l-1a

EFV-C110l-1a
EFV-C110l-1a
. -25 %
EFV-C110l-1a
EFV-C110l-1a
Casio Edifice EFV-C110l-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-C110l-1a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3060 Пол:МАШКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:47 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
7,990den
5,992den
1792 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, efv-c110l-1a