Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-550P-1A

EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
AKCIJA -30 %
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
Casio Edifice EFV-550P-1A
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 47 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-550P-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3675 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:30%-Попуст, Големина на куќиште (мм):47 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функција на часовник:Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
7,990.00den
5,593.00den
  • : На залиха
  • Бренд: Casio Edifice
  • Модел: EFV-550P-1A
372 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, efv-550p-1a