Menu
Your Cart

Casio AW-48h-1b

AW-48h-1b
AW-48h-1b
-30 % Нема на залиха
AW-48h-1b
AW-48h-1b
Casio AW-48h-1b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30-%-Попуст
Големина на Кукиште 38 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Casio AW-48h-1b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3042 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30-%-Попуст, Големина на Кукиште:38 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,390.00den
1,673.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
517 Прегледи
Ознаки: casio, aw-48h-1b