Menu
Your Cart

Casio AE-1500WHX-3A

AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
-25 % Нема на залиха
AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
AE-1500WX-3A
Casio AE-1500WHX-3A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеЗелена
Боја на КукиштеЗелена
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio AE-1500WHX-3A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3023 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:52 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Зелена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Зелена, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
12 Прегледи
Ознаки: casio, ae-1500whx-3a