Menu
Your Cart

Casio AE-1500WH-8b

AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
-25 %
AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
AE-1500WH-8b
Casio AE-1500WH-8b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 52 mm
Боја на РемчеСива
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio AE-1500WH-8b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2730 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:52 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сива, Водоотпорност:10 bar, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
369 Прегледи
Ознаки: casio, ae-1500wh-8b