Menu
Your Cart

Casio AE-1400WH-1A

AE-1400WH-1A
-30 % Нема на залиха
Casio AE-1400WH-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 52 mm
Боја на РемчеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Водоотпорност5 bar
Casio AE-1400WH-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1457 Пол:МАШКИ, Материјал на ремче:Каучук/силикон/Гума, Попуст на Часовници:30%-Попуст, Големина на куќиште (мм):52 mm, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,163.00den
4 Прегледи
Ознаки: casio, ae-1400wh-1a