Menu
Your Cart

Casio AE-1000W-1a

AE-1000W-1a
AE-1000W-1a
AE-1000W-1a
AE-1000W-1a
. -25 %
AE-1000W-1a
AE-1000W-1a
AE-1000W-1a
AE-1000W-1a
Casio AE-1000W-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio AE-1000W-1a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1708 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,390.00den
2,542.50den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1085 Прегледи
Ознаки: casio, ae-1000w-1a