Menu
Your Cart

Прстен ag021

ag021
ag021
ag021
ag021
-20 % Нема на залиха
ag021
ag021
ag021
ag021
Прстен ag021
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛЦрвена
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Прстен ag021 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 552 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Црвена, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена, Опис:Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија. NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
850.00den
680.00den
  • : Нема на залиха
  • Бренд: CDF JEWELRY
  • Модел: ag021
0 Прегледи