Menu
Your Cart

Паричник Daniel Klein dkw.0805.01

dkw.0805.01
Нема на залиха
Паричник Daniel Klein dkw.0805.01
Податоци за Новчаник
Боја на НовчаникЦрна
Матрејал на новчаникЕко Кожа
Попуст Новчаник 20%-Попуст
Паричник Daniel Klein dkw.0805.01 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1003 Матрејал на новчаник:Еко Кожа, Попуст Новчаник:20%-Попуст, Боја на Новчаник:Црна Menss" Colection

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
790.00den
20 Прегледи