Menu
Your Cart

Alka AB2994

Alka 004
-20 %
Alka AB2994
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
Alka AB2994 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2994 Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:22 mm, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,300.00den
1,040.00den
1004 Прегледи