Menu
Your Cart

Обетки 6 mm 004 OB2976

obetki-004
obetki-004
-20 % Нема на залиха
obetki-004
obetki-004
Обетки 6 mm 004 OB2976
Податоци за Манжетни
Вид на камен Swarovski Kristal
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
Обетки 6 mm 004 OB2976 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2976 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Вид на камен:Swarovski Kristal, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Боја на Накит:Сребрена NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
990.00den
792.00den
1001 Прегледи