Menu
Your Cart

OBETKI AB418 OB418

6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
-20 % Нема на залиха
6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
6106-16
OBETKI AB418 OB418
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Материјал на накитСребро 925
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
OBETKI AB418 OB418 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 418 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Сребро 925, Боја на Накит:Сребрена, Опис:Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија. NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
990.00den
792.00den
  • : Нема на залиха
  • Бренд: CDF JEWELRY
  • Модел: 6106-16
0 Прегледи

Достапни опции

Ознаки: obetki, ab418, ob418