Menu
Your Cart

Daniel Klein DKJ.3.4052-3

DKJ.3.4052-3
Daniel Klein DKJ.3.4052-3
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена/Златна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Ланче45 + 5 = 50 мм
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
ПолЖенски
Попуст40% Попуст
Daniel Klein DKJ.3.4052-3 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3397 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм, Пол:Женски, Боја на Накит:Сребрена/Златна, Попуст:40% Попуст NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,190.00den
556 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.4052-3