Menu
Your Cart

Daniel Klein DKJ.3.1078-3

DKJ.3.1078-3
Нема на залиха
Daniel Klein DKJ.3.1078-3
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитСребрена/Златна
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
ПолЖенски
Попуст40% Попуст
Daniel Klein DKJ.3.1078-3 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3398 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:22 mm, Пол:Женски, Боја на Накит:Сребрена/Златна, Попуст:40% Попуст NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1,990.00den
504 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.1078-3