Menu
Your Cart

Daniel Klein DKJ.3.1070-4

DKJ.3.1070-4
Daniel Klein DKJ.3.1070-4
Податоци за Накит
БОЈА НА КРИСТАЛКристална
Боја на НакитРозе Голд
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка19 mm
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
ПолЖенска Алка
Попуст40% Попуст
Daniel Klein DKJ.3.1070-4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3386 ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:19 mm, Пол:Женска Алка, Боја на Накит:Розе Голд, Попуст:40% Попуст NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
3,490.00den
608 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.1070-4