Menu
Your Cart

Daniel Klein DKJ.3.1064-4

DKJ.3.1064-4
Нема на залиха
Daniel Klein DKJ.3.1064-4
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена/Златна
Должина на Алка22 mm
Материјал на накитРодиум/Медицински Челик
ПолЖенски
Попуст40% Попуст
Daniel Klein DKJ.3.1064-4 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3383 Материјал на накит:Родиум/Медицински Челик, Должина на Алка:22 mm, Пол:Женски, Боја на Накит:Сребрена/Златна, Попуст:40% Попуст NAKIT

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
2,490.00den
506 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dkj.3.1064-4