Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.13167-6

DK.1.13167-6
AKCIJA -50 %
Daniel Klein DK.1.13167-6
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 50%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 37 mm
Боја на РемчеСребрена
Вид на камен Swarovski Kristal
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.13167-6 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3678 Пол:ЖЕНСКИ, Материјал на ремче:Не'рѓосувачки Челик, Попуст на Часовници:50%-Попуст, Големина на куќиште (мм):37 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar, Вид на камен:Swarovski Kristal, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
5,990.00den
2,995.00den
184 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.13167-6