Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12997-1

DK.1.12997-1
DK.1.12997-1
DK.1.12997-1
AKCIJA -50 %
DK.1.12997-1
DK.1.12997-1
DK.1.12997-1
Daniel Klein DK.1.12997-1
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 50%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 38 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12997-1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3686 Пол:ЖЕНСКИ, Материјал на ремче:Не'рѓосувачки Челик, Попуст на Часовници:50%-Попуст, Големина на куќиште (мм):38 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
5,990.00den
2,995.00den
84 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12997-1