Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12764.2

DK12764-2
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12764.2
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште32 мм
Боја на РемчеМултиколор
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12764.2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2744 Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:32 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Розева, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Мултиколор, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
1,990.00den
1,393.00den
1007 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12764.2