Menu
Your Cart

Daniel Klein DK.1.12278-7

DK12812-6
-30 % Нема на залиха
Daniel Klein DK.1.12278-7
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 50%-Попуст
Големина на Кукиште42 мм
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност3 bar
Daniel Klein DK.1.12278-7 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2756 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:50%-Попуст, Големина на Кукиште:42 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
3,990.00den
2,793.00den
1007 Прегледи
Ознаки: daniel, klein, dk.1.12278-7